close

Vianoce 2019

Tento rok prichádzame s vianočnou novinkou - voucherom na Rodinnú SUPER kartu! 

Ešte ju nepoznáte? Rodinná SUPER karta je 10-vstupová prenosná permanentka s ročnou platnosťou na našu Minifarmičku, ktorá sa naozaj oplatí! Jeden vstup na MiniFARMU s permanentkou vychádza na 4,50 eur/os., namiesto 7 eur/os. (deti do troch rokov neplatia). Štvorčlennej rodinke vystačí na dve návštevy a ešte so sebou môžu zobrať aj babku a dedka. Viac sa o kartičke a jej pravidlách sa dočítate NA TOMTO LINKU

 Skvelý nápad na darček pre rodinky, ktoré majú radi výlety za zvieratkami.


 Voucher sa vystavuje na meno obdarovaného spolu s jedinečným kódom, ktorým sa preukáže pri návšteve Minifarmy. Následne bude obdarovanému vystavená kartička s ročnou platnosťou od dátumu vydania - Rodinná SUPER karta. Voucher je potrebné vymeniť za kartičku do 31.08.2020, pri výmene je potrebné mať pri sebe doklad totožnosti. Ak rodinka nevyužije vstupy, nevadí, kartička je prenosná a môže urobiť radosť priateľom a známym. 

Veľmi jednoducho. Pošlite e-mail na adresu ahoj@minifarma.sk s predmetom VIANOCE 2019 a nasledujúcimi údajmi:


Vaše meno a priezvisko:

Vaše bydlisko:

Váš e-mailový kontakt:

Vaše telefónne číslo:

Meno a priezvisko obdarovaného:


Následne Vám pošleme inštrukcie k platbe a po zaplatení Vám zašleme voucher na e-mail :)

Ak si nie ste istí, či platba stihne doraziť na náš bankový účet (ČSOB), zatelefonujte nám na telefónne číslo 0917 661 263, prípadne pošlite SMS (24.12 - 26.12). Dohodneme sa na ďalšom postupe (zaslanie potvrdenia o zaplatení na e-mail) 

Poukážka je vymeniteľná za Rodinnú SUPER kartu do 31.08.2020. Karta je platná jeden rok od vystavenia. Čiže ak rodinka príde na farmu 1.5.2020, Rodinná SUPER karta im bude platiť až do 1.5.2021. 

Kartička je 10-vstupová. Ak ide trojčlenná rodinka - mama, tato a drobec, odrátajú sa pri jednej návšteve 3 vstupy. Ak by mali so sebou jedného drobca do troch rokov, taktiež sa pri jednej návšteve odrátajú iba tri vstupy. Zobrať so sebou môžu aj babičku a dedka, ale pozor, pri jednej návšteve sa môže využiť maximálne 5 zľavnených vstupov. Ak rodinka kartičku nevyužije, môže ju podarovať ďalej, kartička nie je viazaná na meno (iba voucher)